В ОКИ Надежда тържествено беше открита изложбата
„България през детските очи“, на ученици от 141. ОУ „Народни будители“.
Учениците представиха свои художествени творби, вдъхновени от българската история, природа и национални символи. Откриването беше съпътствано от литературно-музикална програма със стихотворенията „О, майко моя“, „Високи сини планини“, „Трети март“ и „Аз съм българче“, както и изпълнение на песента „Тих Бял Дунав“.
Изложбата е още едно доказателство, че в училището възпитаваме не само знания, но и ценности – обич към родината и уважение към нейното минало.
Събитието завърши с вдъхновяващото:

Да живее България!